Tegan and Sara wciąż są w trakcie promocji swojego ostatniego albumu Heartthrob. Napięty grafik koncertowy, wizyty w programach telewizyjnych i stacjach radiowych, a także udział w różnych projektach nie przeszkadza im jednak w dalszym tworzeniu.

W momencie, kiedy zakochani odliczają już dni do walentynek, w sieci pojawił się odsłuch ścieżki dźwiękowej do filmu Endless Love (Miłość bez końca), na którą trafiła piosenka Don’t Find Another Love skomponowana przez siostry Quin specjalnie na potrzeby tego obrazu.

Nie jest to pierwsza przygoda bliźniaczek z kinem. Na przestrzeni ostatnich miesięcy jest to już trzeci soundtrack, na który trafił któryś z utworów Kanadyjek. Przypominam, że Shudder to Think znalazł się na ścieżce do filmu Dallas Buyers Club, a nagrany w duecie z The Lonely Island numer Everything Is Awesome został użyty w The Lego Movie. 

Poza piosenką autorstwa Tegan and Sara, na płycie z muzyką do Endless Love znajdziemy również utwory, między innymi, Tanlines, The Bird and The Bee, NONONO i Franz Ferdinanda. Całości możecie posłuchać tutaj:

Nie ma więcej wpisów