Trio młodzieńców, trzy różne kraje, połączenie trzech różnych harmonii, a wszystko okazuje się być niezwykle unikalne. Do tego wcale nie z Wysp ani zza oceanu, jak można by się spodziewać. Ulokowany w Berlinie  zespół Mighty Oaks składa się z muzyków w składzie: Ian Hooper (USA), Claudio Donzelli (Włochy) i Craig Saunders (UK).

Wszyscy oni poznali się na niemieckim festiwalu songwriterskim, a wspólnie spędzony czas i rodząca się przyjaźń przyczyniła się do wspólnego tworzenia jako grupa. Mając za cel muzyczną różnorodność, w 2011 roku stworzyli wspólnie EP-kę Driftwood Seat oraz drugą, nagraną już w profesjonalnym studio, zatytułowaną Just One Day. Teraz panowie postanowili przymierzyć się do czegoś większego i jeszcze bardziej oddziałującego na słuchaczy. Ich premierowy album pojawi się już na początku 2014 roku.

Jeśli więc w jakiś sposób nie działa na Was rekomendacja 380 tysięcy odtworzeń ich pierwszych nagrań (serwis SoundCloud), na koncert wybierzcie się, aby sprawdzić czy słuchacze The Lumineers oraz Kings of Leon, z którymi zespół dzielił scenę, doznali podwójnej dawki dźwiękowych wrażeń.

Kiedy: 28.04 (poniedziałek)
Gdzie: Warszawa, Skwer (ul. Krakowskie Przedmieście 60a)
Start: 20:00
Bilety: 34 zł / 40 zł

Nie ma więcej wpisów