Karierę zaplanowała sobie już w najmłodszych latach. Dzięki połączeniu talentu i ciężkiej pracy osiągnęła naprawdę wiele pomimo swojego młodego wieku. O ile jej debiutancki album i takie utwory, jak Nie czy Nie masz mnie znają ci, którzy lubią szperać w poszukiwaniu muzycznych perełek, o tyle jej współpraca ze Snoop Lionem została zauważona przez wszystkich.

Iza Lach w wieku pięciu lat wygrała program Od przedszkola do Opola. Potem było już tylko lepiej. Współpracowała z grupą L.Stadt, a w 2006 roku podpisała kontrakt z wytwórnią EMI Music Poland. Pod jej szyldem wydała dwa długogrające albumy – Już czas i Krzyk, które zyskały przychylność fanów, jak i krytyków. Zapewniły jej nominacje do takich nagród, jak Superjedynki czy Fryderyki. Jej największym sukcesem okazała się współpraca z amerykańskim raperem, obecnie specjalizującym się w muzyce reagge – Snoop Lionem. Nagrali wspólnie płytę Off The Wire, a ich piosenka Brand New Start została czołówką serialu On Life To Live.

Oprócz nagrań, Iza sporo koncertuje. Występowała na wielu międzynarodowych festiwalach, jak Culture Collide Festiwal w Los Angeles, CMJ Music Festiwal w Nowym Jorku, a także na naszym polskim Open’erze w 2012 roku. W najbliższym czasie wystąpi na kilku koncertach w naszym kraju.

Kiedy: 13.02 (czwartek)
Gdzie: Wrocław, Puzzle (ul. Przejście Garncarskie 2)
Start: godz. 21:00
Wstęp: 15 zł – przedsprzedaż // 20 zł – w dniu koncertu

Kiedy: 15.02 (sobota)
Gdzie: Sopot, Sfinks700 (Al. Franciszka Mamuszki 1)
Start: godz. 20:00
Wstęp: 15 zł – przedsprzedaż // 20 zł – w dniu koncertu

Kiedy: 27.02 (czwartek)
Gdzie: Kraków, Prozak 2.0 (pl. Dominikański 6)
Start: godz. 22:00
Wstęp: 15 zł – przedsprzedaż // 20 zł – w dniu koncertu

Kiedy: 8.03 (sobota)
Gdzie: Łódź, Lokal (Aleja Leona Schillera)
Start: godz. 20:00
Wstęp: 15 zł – przedsprzedaż // 20 zł – w dniu koncertu

Nie ma więcej wpisów