Duet producencki Palmer Eldritch wydał album pt. Nagrania dla Androidów, który ukazał się za pośrednictwem Skweru 20 stycznia. Na ten miesiąc natomiast zaplanowano wydanie fizycznych egzemplarzy krążka w limitowanym nakładzie.

Wspomniany materiał jest owocem ponad półtorarocznej pracy Rapha i digana. Nazwa płyty nawiązuje do twórczości amerykańskiego autora książek science-fiction Philipa K. Dicka, tak samo zresztą jak nazwa zespołu. Na płycie udzieliło się gościnnie sporo artystów, m.in. Jeżozwierz, Kidd, Faczyński czy Cruz.

Palmer Eldritch na swoim muzycznym koncie mają już jeden longplay, trzy EP-ki, singiel oraz materiały nagrane we współpracy z Estragonem, Justyną Sylwią oraz Kecajem i Wyrazem jako Omgimbus. W ich twórczości można się doszukać różnych stylistyk, poczynając od hip-hopu, przemierzając przez brzmienia eksperymentalne czy ambientowe, a na trip-rockowych czy post-rockowych kończąc.

Tracklista Nagrań dla Androidów:

1. Rektascensja (feat. Man From Sound)
2. Rage Against the Morons (feat. Wyraz)
3. Ślepe naboje (feat. Cruz)
4. Bruno’s Escape (feat. Justyna Sylwia)
5. Mur (feat. Kecaj)
6. Kołatki (feat. Mateusz Andała)
7. Trzeci stygmat (feat. Jeżozwierz)
8. Speaking Animals of the Eden (feat. Voice of Lord)
9. Niepewność (feat. Wazon)
10. Taki sen (feat. Estragon)
11. T.Love (feat. Faczyński)
12. Szimano (feat. Roman Boryczko)
13. Pętla życia (feat. nieznanyklarenz)
14. Stalker (feat. Kidd)
15. Kiedy łapię za mikrofon (feat. Klatka 19)

EDIT:

Z materiałem z Kecajem i Wyrazem jako Omgimbus oczywiście się pospieszyłam, ponieważ nie został on jeszcze wydany, ale jak Palmer Eldritch piszą na swoim fan page’u – prace nad tym projektem są w stanie zaawansowanym, zatem uznajmy, że zasila on już konto duetu… w znaczącym stopniu.

Co więcej, okazuje się również, że wydanie Nagrań dla Androidów w wersji fizycznej zostało przesunięte, a bardziej szczegółowe informacje na ten temat pojawią się prawdopodobnie w przyszłym miesiącu.

Nie ma więcej wpisów