Z reguły zabawa aktorów w muzyków, jak i muzyków w aktorów nie kończy się najlepiej. Jedak ona świetnie radzi sobie zarówno w jednej, jak i w drugiej sferze. Obecnie bardziej kojarzona ze swoją muzyką, wokalistka, autorka tekstów i performerka – Marysia Peszek kończy trasę koncertową wielkim występem.

14 lutego warszawska Stodoła otworzy się na niecodzienne piosenki artystki. Podczas koncertu będzie można usłyszeć nie tylko utwory z ostatniej płyty. Pojawią się tam również te z Miasto Manii nagranej z Wojciechem Waglewskim oraz z Marii Awarii, wyprodukowanej przez Andrzeja Smolika. Dlatego będzie to nie tylko koncert podsumowujący trasę promującą album Jezus Maria Peszek, ale także swoisty powrót do przeszłości.

Będzie to ostatni warszawski występ przed długą przerwą i jeden z ostatnich występów w Polsce, dlatego ten, kto jeszcze nie miał okazji usłyszeć i zobaczyć Marysię na żywo, powinien tam być. Będzie to również dzień premiery płyty live, która nagrywana była właśnie w Stodole podczas wcześniejszego koncertu.

Kiedy: 14.02. (piątek)
Gdzie: Warszawa, Stodoła (ul. Batorego 10)
Start: godz. 19:00
Wstęp: 47/67 zł – przedsprzedaż // 54/74 zł – w dniu koncertu

Nie ma więcej wpisów