Głośna strona agencji koncertowej Lärm und Stille już 20 lutego zaprezentuje się w Warszawie w Cafe Kulturalna. Zawsze kiedy mówimy o Lärm, staramy się dać Wam to co najlepsze, najgłośniejsze i najbardziej szalone – piszą organizatorzy, tym razem z pewnością nie są to błahe obietnice. Showcase możnaby w skrócie opisać słowami trzy razy trzy – trzy zespoły, po trzy osoby w każdym.

The Saturday Tea, Kaseciarz oraz Dead Snow Monster to trzy energetyczne muzyczne pociski, które na jednej scenie wywołają efekt bomby atomowej.

The Saturday Tea mówią za cicho, kiepsko żartują i tak naprawdę nie pijają herbaty. Są z Warszawy i grają rocka – brudnego, garażowego, ale dbają, aby ich kompozycje pomimo hałasu były melodyjne. Na koncie mają EP-kę pt. This Is Over, której produkcją zajął się Michał Kupicz znany ze współpracy między innymi z Anthony Chorale, Hokei czy Kristen. Już wkrótce pokażą kolejną odsłonę swojej twórczości – już 13 lutego ukaże się ich debiutancka, długogrająca płyta pt. Shinding. W tym przypadku ponownie nad całością czuwał Michał Kupicz. Krążek zostanie wydany przez Bad Indian Recordings.

Kaseciarz to krakowski projekt powstały w głowie Macieja Nowackiego, który ewoluował w pełnoprawny zespół. W drugiej połowie zeszłego roku wydali swój drugi album pt. Motorcycle Rock and Roll. Co ciekawe, materiał został wydany (jak na zespół o takiej nazwie przystało) na kasecie magnetofonowej w limitowanej serii zaledwie 66 sztuk. Ponadto, zespół przygotowuje własne kasety, które jak sami przyznali są motywem recyklingowym ich twórczości. Panowie na żywo brzmią niezwykle smakowicie – hałas przez nich generowany należy do jednych z przyjemniejszych hałasów, jakie mogą Was spotkać.

Dead Snow Monster to trio z Wrocławia. Jeden z bardziej energetycznych zespołów polskiej młodej sceny rockowej, a to choćby za sprawą krótkich, lecz niezwykle treściwych kompozycji, które działają na słuchacza jak solidny kop w drzwi. W październiku 2012 roku ukazała się debiutancka płyta zespołu, zatytułowana I Wanted to See a Monster. W grudniu ukazał się nowy singiel grupy pt. Friends. Teraz muzycy pracują nad nowym materiałem – czuję, że kiedy się ukaże, uderzy świeżą energią ze zdwojoną siłą.

Kiedy: 20.02 (czwartek)
Gdzie: Warszawa, Cafe Kulturalna (Plac Defilad 1)
Start: 22:00
Wstęp: 15 zł

Nie ma więcej wpisów