Góry, śnieg, narty, góralska muzyka, oscypek – z takimi elementami kojarzymy stolicę zimowego szaleństwa, czyli Zakopane. Całkiem słusznie, aczkolwiek nie jest to wszystko, co może nam ono zaoferować. W dniach 21-22 lutego szykuje się tam bowiem niezła zabawa, o którą zadbają organizatorzy SnowFestu, a także zaproszone przez nich największe gwiazdy muzyki klubowej.

W trakcie dwudniowej imprezy wystąpią między innymi: Dominique Young UniqueMoonlight MattersPunks Jump Up, a także czołowi polscy artyści. Na dwóch scenach pojawią się Mr. Lex & NovikaLast RobotsBenitoRawskiSqualProKacper KapsaNovicky oraz Rasta Sepomatik & Silver Dread.

Komu będzie brakowało atrakcji, zawsze może wyskoczyć na stok. Trasy Hali Goryczkowej tylko czekają na zapalonych narciarzy i snowboardzistów. Jeśli nie możecie doczekać się letnich festiwali, koniecznie odwiedźcie Zakopane. Nie ma na co czekać, ilość biletów jest bowiem ograniczona.

Kiedy: 21-22 lutego (piątek-sobota)
Gdzie: Zakopane, Dworzec Tatrzański (Krupówki 12)
Bilety: jednodniowe: 20 zł – w przedsprzedaży / 25 zł – w dniu imprezy // dwudniowe: 40 zł – w przedsprzedaży / 50 zł – w dniu imprezy

Nie ma więcej wpisów