Dziś o godz. 12:00 w serwisie Instagram ujawniona została kolejna gwiazda festiwalu Open’er. Jest nią zespół Foster The People, który przyjedzie do Gdyni prosto z Los Angeles.

Panowie są odpowiedzialni za dobrze wszystkim znany hit 2011 roku – Pumped Up Kicks. Wydana w tym czasie debiutancka płyta Torches zawierała także inne, chwytliwe, elektroniczne kawałki, jak chociażby Helena Beat czy Houdini. Obecnie trio rozpoczyna promocję nowej płyty, która jak wieść niesie ma być spokojniejsza i bardziej emocjonalna. Na Supermodel, bo tak się będzie nazywał album, trzeba poczekać do 18 marca. Wstępnych informacji na temat kierunku rozwoju grupy może jednak dostarczyć singiel Coming of Age.

Miejmy nadzieję, że w pierwszy weekend lipca utwory z całej dyskografii grupy rozniosą tłumy i stworzą niezapomniany klimat. Póki co, warto cofnąć się te trzy lata i poprawić sobie nastrój starym przebojem.

Dziś poznaliśmy także polską ekipę, która zasili line-up gdyńskiego festiwalu. Pierwszym artystą jest Misia Ff – wokalistka i basistka zespołu très.b. Jesienią 2013 roku zadebiutowała solowym materiałem zatytułowanym Epka.

The Dumplings kolejnym polskim artystą na Open’er Festival. Szturmem wdarli się na polski rynek muzyczny, a w Gdyni usłyszymy ich z debiutanckim materiałem, który ukaże się wiosną tego roku.

Błażej Król z UL/KR dołącza do grona artystów, którzy wystąpią na gdyńskim festiwalu. Błażej przyjedzie z nowym projektem zatytułowanym KRÓL, którego debiutancka płyta Nielot już tej wiosny.

Nie ma więcej wpisów