21 lutego we wrocławskim klubie Puzzle zapowiada się nostalgiczny wieczór. Na scenie pojawi się tam Touchy Mob, czyli 1/3 polskiej, folkowej formacji Kyst.

Touchy Mob, a właściwie Ludwig Plath, to dosyć specyficzna postać oraz artysta przez duże A. Przydomek jest swoistym alter ego muzyka, na co dzień spokojnego, opanowanego, na scenie przemieniającego się w swoje przeciwieństwo.

Plath podczas występów mocno eksperymentuje – zmienia nagrane wcześniej w studiu produkcje lub – improwizując – nagrywa zupełnie nowy materiał. Ten sposób działania jest mu najbardziej bliski, stąd chęć założenia solowego projektu, w którym nie ogranicza się do konkretnego stylu czy gatunku.

Muzyka Touchy Moba to folk mocno pomieszany z elektronicznymi dźwiękami – jest tu IDM, jest techno, mamy również elementy ambientu.

Obecnie artysta skupia się na występach. Koncertuje solo oraz w towarzystwie innych znanych formacji, jak Molly Nilsson, Teen Daze czy Twin Shadow. Kojarzyć możecie go z listopadowego show w warszawskim klubie Distorted Club.

Obok Touchy Mob we Wrocławiu zagrają również Ch-Ch-Ching (DJ set), Tomasz Bednarczyk (Harrison Chord) oraz Normalny Typ.

Kiedy: 21.02 (piątek)
Gdzie: Wrocław, Puzzle (Przejście Garncarskie 2)
Start: godz. 21:00
Wstąp: 5 zł – do 23:00 / 10 zł – po 23:00

Nie ma więcej wpisów