Od tygodni media rozpisują się na temat rzekomego koncertu Justina Timeberlake’a w Polsce. Wszyscy też gorączkowo śledzą kolejne festiwalowe ogłoszenia. W tym cały ferworze wielu umknęło z pewnością to, jakim zainteresowaniem obdarzył ostatnio nasz kraj zespół The Neighbourhood. Czyżby coś było na rzeczy?

Daleka jestem od szerzenia niepotwierdzonych informacji, jednak to co zaobserwowałam na fan page’u grupy w ciągu mijającego tygodnia, dało mi do myślenia. Mowa tutaj o trzech postach, w których Amerykanie zwracają się bezpośrednio do swoich polskich fanów. Dwa pierwsze to zdjęcia miejsc, w których pojawił się symbol zespołu w postaci odwróconego do góry nogami domu. Dzisiejszy to z kolei podziękowanie za ilość wyświetleń teledysku do ich pierwszego singla.

Nie uważam, by zespół potrzebował dodatkowej promocji dla samej tylko płyty. Śmiem zatem domniemywać, że szykuje się coś specjalnego, a pokazane na zdjęciach lokalizacje w zagadkowy sposób mogą wskazywać miejsca, w których niebawem być może będziemy mogli zobaczyć Kalifornijczyków.

Szczerze mówiąc, bardzo na to liczę, bo możliwość usłyszenia Sweater Weather na żywo z pewnością będę mogła zaliczyć do jednego z najlepszych muzycznych przeżyć. Mocno trzymam za to kciuki.

Nie ma więcej wpisów