Absolutnie oczarowana zeszłorocznym line-upem czeskiego festiwalu Colours of Ostrava, z coraz większym zadowoleniem śledzę kolejne ogłoszenia organizatorów wspomnianej imprezy, którzy właśnie potwierdzili występ brytyjskiego zespołu Bastille.

Ich debiutancka płyta, zatytułowana Bad Blood, która ukazała się w zeszłym roku, odbiła się głośnym echem w muzycznym świecie, dając chłopakom możliwość koncertowania w wielu krajach, w wielu klubach i na wielu festiwalach. Ponadto, zespół został nominowany w czterech kategoriach do BRIT Awards 2014.

Jeśli chcecie przekonać się o tym, jak adekwatne są te wszystkie rekomendacje do jakości muzyki, jaką tworzą Bastille, a nie mieliście okazji bawić się na koncercie, który odbył się 19 listopada 2013 roku w warszawskiej Stodole, powinniście udać się na ich występ, a Colours of Ostrava 2014 daje Wam ku temu świetną okazję.

Przypominam, że tegoroczny line-up czeskiego eventu bogaty jest już w koncerty takich artystów jak m.in. The National, MGMT, Chet Faker czy Ólafur Arnalds. Festiwal odbędzie się w dniach 17-20 lipca.

Nie ma więcej wpisów