To już pewne – Justin Timberlake wystąpi w Polsce. Muzyk zagra w Gdańsku 19 sierpnia, a jego koncert odbędzie się na stadionie PGE Arena. Organizatorem tego wydarzenia, które już teraz można brać pod uwagę jako najlepszy polski muzyczny event 2014 roku w naszym kraju, jest Prestige MJM.

Wcześniejsze wieści nie okazały się być jedynie plotką i w lecie wszyscy fani amerykańskiego wokalisty będą mogli zaśpiewać wraz z Justinem niejedną piosenkę z jego dwóch ostatnich płyt, a być może zabrzmią również starsze utwory artysty.

Przypomnijmy, że w ubiegłym roku Timberlake wrócił po długiej przerwie i zaprezentował światu nowy materiał, który zawarł na The 20/20 Experience – 1 of 2 oraz The 20/20 Experience – 2 of 2. Jego wcześniejsza muzyczna aktywność w postaci płyty to FutureSex/LoveSounds z 2006 roku.

Jego koncerty to widowiskowe wydarzenia. Każde show jest dopracowane w najmniejszym szczególe, a Justin udowadnia swój talent na wielu płaszczyznach. Tym bardziej jego wizyta w naszym kraju będzie nie lada wydarzeniem.

Bilety na koncert trafią do sprzedaży 21 lutego o godzinie 10:00 w cenach od 150 do 850 PLN.

Nie ma więcej wpisów