4   +   1   =  

AC/DC można spokojnie nazwać już zespołem legendą. To jedna z tych kapel, której muzyka jest ponadczasowa, nie nudzi się, a pasja do niej jest przekazywana z pokolenia na pokolenie. Na koncie mają 15 albumów studyjnych, niezliczoną ilość koncertów.

Rok 2014 jest wyjątkowy dla AC/DC. Jest to bowiem 40. rocznica istnienia zespołu i wszyscy miłośnicy mocnych brzmień mogą już zacierać ręce. Brian Johnson w wywiadzie dla jednej stacji radiowych powiedział, że: AC/DC ma najlepszych fanów na świecie i aby podziękować im za ich oddanie i lojalność, a także z okazji rocznicy, zespół zamierza zagrać 40 koncertów. Miejsca nie są znane i pewnie jeszcze długo nie będą, ale warto już się zastanowić nad tym, jak uzbierać pieniądze na to wydarzenie.

Jednak to jeszcze nie koniec niespodzianek. AC/DC powrócą do studia, by nagrać nowy, zapewne długo wyczekiwany przez fanów, krążek. Ostatnim studyjnym albumem kapeli było genialne Black Ice z 2008 roku. Na samo wydawnictwo trzeba będzie trochę poczekać – muzycy zaczną nagrywanie w maju w Vancouver.

Nie ma więcej wpisów