W przedostatni weekend sierpnia rozpocznie się kolejna, IX edycja festiwalu Tauron Nowa Muzyka. Dziś poznaliśmy kolejnych artystów, którzy zasilą line-up tego festiwalu.

Dziś poznaliśmy kilka ważnych informacji na temat katowickiego festiwalu. Jedną z nich jest miejsce, czyli powrót do Nowej Siedziby Muzeum Śląskiego. Od tego roku festiwal powraca do samego serca Katowic. Dźwięki ponownie wybrzmią w industrialnej przestrzeni.

Do ogłoszonych już artystów (Nozinja, Terranova, Gonjasufi, Kölsh, Elekfantz) dołączyli:

Dixon, czyli przedstawiciel niemieckiej sceny house. Będzie tanecznie i energetycznie.

Mouse On Mars, czyli jak zapowiadają organizatorzy festiwalu, będzie to jeden z najbardziej roztańczonych momentów na Tauron Nowa Muzyka.

Jackson and his Computer Band powraca po ośmiu latach z następcą debiutanckiej płyty Smash. W zeszłym roku nakładem oficyny Warp Records wydał zestaw tanecznych hymnów.

Ben UFO, to kolejny przedstawiciel muzyki tanecznej. Założyciel wytwórni Hessle Audio.

Kelela, to debiutująca artystka z Ameryki o etiopskich korzeniach. Intrygujący głos w połączeniu z brzmieniem klasycznego R&B sprawia, że Kelela zaliczana jest to zjawiskowych debiutów.

Bokka, która szturmem wdarła się na polską scenę muzyczną, to tajemniczy projekt trójki muzyki. Dziś ich pierwszy koncert w Katowicach i od razu wyprzedany. To będzie jeden z ciekawszych momentów na katowickim festiwalu.

Przypominam, że dostępne są już bilety 2 dniowe bilety w cenie 150 PLN i bilet na 4 dni festiwalu w cenie 180 PLN.

Nie ma więcej wpisów