Dziś ogłoszeni zostali kolejni artyści, którzy wystąpią na katowickim OFF Festivalu. Tym razem różnorodny zestaw obejmuje siedmiu artystów, pojawią się Belle & Sebastian, Michael Rother, Chelsea Wolfe, 65daysofstatic, Jacques Greene, Perfect Pussy i Deafheaven.

Szkocką grupę Belle & Sebastian zna chyba każdy amator indie-popowych melodii. Stuart Murdoch ma niewątpliwy talent do pisania inteligentnych i łatwo wpadających w ucho piosenek. Michael Rother to z kolei postać kluczowa dla krautrocka, podstawa niemieckich zespołów Neu! i Harmonia, które swoją twórczością inspirowały takich artystów jak Brian Eno czy David Bowie. Za nocne taneczne szaleństwo odpowiedzialny będzie Jacques Greene, Chealsea Wolf ujawni swoją mroczną odmianę folku, a Perfect Pussy pokażą co to znaczy debiutować z przytupem. Deafheaven to fantastyczny prezent dla fanów potężnego metalowego brzmienia, warto też będzie zobaczyć jak 65daysofstatic eksperymentują z dźwiękiem promując zeszłoroczną płytę.

OFF Festival odbędzie się w dniach 1-3 sierpnia. Pamiętajcie, że niższa cena trzydniowych karnetów obowiązuje tylko do 3 marca.

Nie ma więcej wpisów