Urodziny Mustnotsleep obchodzone były zawsze z niebywałym rozmachem: dotychczasowi headlinerzy to Mosca, Boddika, Kassem Mosse – szerokie spektrum muzyki tanecznej od house’u, przez bass-music aż po techno.

Kassem Mosse wydał właśnie swój doskonały, debiutancki album – być może zobaczymy go ponownie na którejś z imprez, tymczasem zapraszamy na urodziny opatrzone numerem 4. Gościem marcowej imprezy jubileuszowej będzie rodowity Madrytczyk Manuel Anós aka Psyk. Tuż przed wydaniem swojego pierwszego LP Time Foundation , który ukaże się nakładem Mote Evolver w maju, usłyszymy Manuela w klimatycznych wnętrzach staromiejskich klubu Brzozowa 37.

Psyk już teraz gości na wielu festiwalach, grywa w klubach całej Europy, gdzie prezentuje swoja wizję głębokiego techno i motorycznego house’u. Posiadając rekomendację samego Richie Hawtina, który mówi o Psyku jako nadziei sceny techno, zapraszamy na urodzinowe party, na którym zagraja również zaprzyjaźnieni z cyklem: Essence, Fet, Hadrian, Jan Piotr Szatan, Kwazar, MaL, Marcin Krupa, Michal Szutkowski, Tom Encore i inni.

Kiedy: 07.03 (piątek)
Gdzie: Warszawa, Brzozowa 37
Start: godz. 22:00
Wstęp: 15/20 PLN

Nie ma więcej wpisów