Już 15 marca w warszawskim Basenie wystąpi Game. Raper odwiedzi Polskę w ramach trwającej od 22 lutego UK & Europe Blood Money Tour. Bilety są już w sprzedaży.

Jednocześnie warto wiedzieć, że wejściówki zakupione na krakowski koncert rapera, który ostatecznie odwołano, a miał się on odbyć w październiku ubiegłego roku, zachowują ważność.

Artysta rozpoczął swoją karierę w 2004 roku pod skrzydłami wytwórni 50 Centa – G-Unit Records. W 2005 roku wydał swój debiutancki krążek pod skrzydłami wspomnianego labelu – The Documentary. Z tego wydawnictwa pochodzą przebojowe single How We Do oraz Hate It or Love It, które zostały nominowane do nagrody Grammy. Album zadebiutował na pierwszym miejscu notowania Billboard 200 i był dziesiątym najlepiej sprzedającym się krążkiem w Stanach w 2005 roku. Później były jeszcze płyty Doctor’s Advocate, L.A.X., The R.E.D. Album i najnowszy Jesus Piece. W dzisiejszych czasach Game jest jednym z najbardziej wyrazistych i najpopularniejszych westcoastowych raperów.

Kiedy: 15.03 (sobota)
Gdzie: Warszawa, Basen (ul. Marii Konopnickiej 6)
Start: godz. 20.00
Wstęp: 80/100/120zł

Nie ma więcej wpisów