sadowska_RGB_malaZnamy pierwszy singiel zwiastujący najnowsze wydawnictwo Marii Sadowskiej. Utwór Life Is A Beat to zapowiedź płyty Jazz na ulicach, która ukaże się 1 kwietnia.

Maria Sadowska nie ma czasu na nudę. Ciągle coś tworzy, uczestniczy w nowych projektach i wciąż nagrywa nowe piosenki. Już 1 kwietnia artystka, reżyserka, jurorka programu The Voice of Poland wyda kolejny album, do którego właśnie ukazał się pierwszy singiel. Czego możemy spodziewać się po tym albumie. Jak zapewnia nas oficjalna informacja prasowa Jazz na ulicach to  „otwarta, nowoczesna, kipiąca energią, taneczna muzyka, w której przenikają się wpływy wielu gatunków, ale zawsze prym wiedzie wszechobecny rytm.”

Sama artystka w taki oto sposób wypowiada się na temat nowego materiału: „Trochę już byłam zmęczona bardzo poważnymi sprawami, którymi się ostatnio zajmowałam i potrzebowałam czegoś lżejszego, pozytywnego, pełnego luzu. Bez podtekstów, bez społecznego myślenia, ze swobodnie płynącymi dźwiękami. Chciałam odreagować. Miałam ochotę wreszcie się wytańczyć.”

Nie ma więcej wpisów