Duet Thrill Kill właśnie wydaje nowy singiel, a przypieczętowaniem owego wydawnictwa będzie impreza, któa 13 marca odbędzie się w sopockim klubie Mewa Towarzyska.

Thrill Kill to kolejny dowód na to, że polskie nie musi być złe. Swoją muzykę określają, jako „ultra elegancki dźwięk, przyjemny nie tylko dla uszu, ale i dla duszy”. A jak się zaczęło? Pomysł na połączenie sił przez PiMO (połowa duety Modfunk) oraz amerykańskiego wokalistę Johna Webba przyszedł w 2008 roku, kiedy to obaj panowie spotkali się przy okazji produkcji kolejnego wydawnictwa Modfunk – Emofunk. Jednak musiały minąć trzy lata nim duet zaczął stawiać pierwsze kroki jako Thrill Kill.

Dotychczas formacja promowała się nietypowo, gdyż ich produkcje można było usłyszeć na tzw. „catwalks” lub przy telewizyjnych formatach. Przysporzyło im to globalny rozgłos oraz pomogło w nawiązaniu współpracy z gitarzystą dobrze wszystkim znanego zespołu 30 Seconds to Mars. Remix Tomo Miličevića to jeden z dwóch, jakie pojawią się na singlu. Z pewnością usłyszycie go podczas czwartkowego wydarzenia, na którym oprócz PiMO (jako przedstawiciela Thrill Kill) zaprezentują się DJ Texas (3 Miasto) oraz Dj Sympatique (Soho).

Kiedy: 13.03 (czwartek)
Gdzie: Sopot, Mewa Towarzyska (Kazimierza Pułaskiego 15)
Start: 22:00
Wstęp: 5 zł do 22:00 / 10 zł po 22:00

Poniżej singiel Breathe In w remixach i wersji oryginalnej.

Nie ma więcej wpisów