Niedawno fani mocnego grania mogli ucieszyć się z informacji, dotyczącej koncertu muzyka, reżysera, scenarzysty oraz twórcy komiksów – Roba Zombie.

Niestety fani gwiazdora będą musieli poczekać na kolejną okazję, ponieważ lipcowy koncert w warszawskie Stodole został odwołany. Muzyk zrezygnował z 6 ostatnich koncertów na swojej europejskiej trasie. Powodem były zmiany terminów produkcji nowego filmowego projektu Roba.

Dla wszystkich tych, którzy zakupili już bilety, organizatorzy przygotowali dwie możliwości. Pierwszą jest tradycyjny zwrot biletów. Drugą zaś, możliwość wymiany na podwójną wejściówkę na koncert grupy Avenged Sevenfold, który odbędzie się 4 czerwca w łódzkiej Atlas Arenie. Aby skorzystać z drugiej opcji, należy skontaktować się z biurem Live Nation do dnia 25.03.2014.

Koncert Avenged Sevenfold za pewne nie jest wystarczającą rekompensatą dla fanów Roba, jednak artysta obiecał dołożyć wszelkich starań, aby pojawić się w miejscach, w których zmuszony był odwołać swoje koncerty. Przybliżone terminy niestety nie są znane.

Nie ma więcej wpisów