Już w najbliższy piątek w warszawskim klubie Hydrozagadka odbędzie się wieczór, podczas którego Misia Ff wystąpi z materiałem z wydawnictwa zatytułowanego Epka.

Debiutancki materiał Misi Furtak znanej ze wsześniejszej współpracy z zespołem très.b ukazał się jesienią minionego roku. Płyta zebrała znakomite recenzje, a dziennikarze rozpisywali się na temat Epki w samych superlatywach. Nic dziwnego, skoro otrzymaliśmy płytę skrojoną na miarę i pod wieloma względami prezentującą nową jakość muzyki popularnej na rodzimym rynku muzycznym. Za całokształt nagrania muzycznego odpowiedzialny jest Leszek Biolik.

Macie już plany na pierwszy wieczór nadchodzącej wiosny? Jeżeli nie jest to warszawski koncert Misi Ff, a 21 marca jesteście w Warszawie, to lepiej szybko je zmieńcie. Widzimy się w warszawskim klubie Hydrozgadka. Tańczymy do utworu Mózg i bujamy się do kawałka zatytułowanego Kartonem.

Zostańcie koniecznie po imprezie. Za after odpowiedzialny jest kolektyw kryjący się pod nazwą Piosenka jest dobra na wszystko. Wiecie co to oznacza? Totalny rock’n’roll na parkiecie!

Kiedy: 21.03 (piątek)
Gdzie: Warszawa, Hydrozagadka (ul. 11 listopada 22)
Start: 21:00
Wstęp: 25/30 PLN

Nie ma więcej wpisów