Niespodzianka dla krakusów! Na swojej oficjalnej stronie Michael Bublé zamieścił informację, że zagra on jesienią jedyny koncert w Polsce. Jego występ w ramach trasy promocyjnej płyty To Be Loved odbędzie się 4 listopada w nowo otwartej hali Kraków Arena. Oprócz materiału z ostatniego albumu, fani na pewno usłyszą największe hity muzyka: Kissing a Fool, Feeling Good, Hold On czy Crazy Love.

Michael Bublé to niewątpliwie artysta z najwyższej półki oraz laureat wielu prestiżowych nagród, takich jak Grammy czy Juno. Na koncie ma 13 albumów, a jego płyty w dalszym ciągu cieszą się niesłabnącym zainteresowaniem zarówno wśród wiernych fanów, jak i tych nowych, zauroczonych jego ciepłym, jazzującym głosem. W czasie poprzedniej trasy koncertowej muzyka bilety na wszystkie występy wysprzedały się całkowicie.

Bilety na koncert będą dostępne w ogólnej sprzedaży od piątku, 21 marca, zaś fani zarejestrowani na oficjalnej stronie artysty będą mogli kupić je od 18 marca. Ceny wahają się od 178 aż do 805 zł.

Nie ma więcej wpisów