Maj to wiosna w pełni, z której szczególnie cieszą się studenci obchodzący w tym okresie swoje święto. Podstawą każdych organizowanych juwenaliów jest duża ilość koncertów. Miasta, a właściwie poszczególne uczelnie, starają się dogodzić gustom spragnionych muzyki dwudziestolatków. W krakowskim wydaniu najpoważniejszą imprezą wydają się być Czyżynalia, czyli juwenalia Politechniki Krakowskiej, które dziś ogłosiły kolejną gwiazdę, grupę The Neighbourhood

Amerykanie wystąpią w Krakowie dzień po swoim warszawskim koncercie. Zespół kontynuuje trasę promującą zeszłoroczny krążek I Love You, który zawiera przebojowy kawałek Sweater Weather. Panowie wyjątkowo spodobali się rodzimej publiczności, wystarczy przyjrzeć się komentarzom na oficjalnym fanpage’u grupy.

Oprócz The Neighbourhood, w sobotę 17 maja na terenie należącym do Muzeum Lotnictwa Polskiego (znanym bywalcom Coke Live Music Festval) wystąpią: Dawid Podsiadło, Pendulum (DJ Set+Verse), Brodka, Mela Koteluk oraz Krzysztof Zalewski. Z kolei dzień wcześnie sceną zawładną starzy wyjadacze z The Sisters of Mercy oraz Jelonek, Bracia Figo Fagot i Kaliber 44.

Nie ma więcej wpisów