Po tym jak Arcade Fire wydali fenomenalną płytę, niemalże każdy chce ich mieć u siebie na żywo. Sama również niecierpliwie czekam, aż grupa postanowi zahaczyć w swojej trasie koncertowej o nasz kraj.

Obecnie zespół koncertuje za oceanem. Podczas występu w Wells Fargo Center w Filadelfii w miniony poniedziałek postanowili zaskoczyć swoich fanów kolejnym coverem. Kolejnym, bo ostatnio na swój warsztat wzięli utwory takich artystów jak Prince, Stevie Wonder czy The Constantines. Teraz przyszedł czas na Boyz II Men i ich kawałek z 1991 roku pt. Motownphilly.

Dla przypomnienia, grupa Boyz II Men to jednen z najpopularniejszych soulowych zespołów lat 90. Istnieją od 1988 roku, a na ich koncie znajduje się dziesięć albumów studyjnych i wiele muzycznych nagród, w tym Grammy, American Music Awards oraz World Music Awards.

Wspomniane wykonanie Motownphilly najwyraźniej spodobało się muzykom z Boyz II Men, w końcu sami umieścili link do nagrania na swoim profilu w serwisie Twitter. Przekonajcie się sami jak poradzili sobie z tym kawałkiem Arcade Fire.

Nie ma więcej wpisów