Co łączy Berlin z Warszawą? Teraz już nie 600 km, a jedynie 1500 m2. Właśnie tam 29 marca odbędzie się kolejna odsłona jednej z najlepszych cyklicznych imprez z muzyką elektroniczną w roli głównej: Berlin-Warszawa 4.0.

Podczas jednej nocy na dwóch scenach warszawskiego klubu zobaczyć będzie można kilkunastu artystów reprezentujących najrozmaitsze odmiany house, electro, i techno. Tym razem organizatorzy sięgają po sprawdzoną w drugiej edycji imprezy formułę i ponownie zapraszają nazwiska dobrze znane Berlińczykom, ale niekoniecznie międzynarodowej publiczności. Znów pojawią sie młode talenty i osobowości od lat działające na niemieckiej scenie klubowej.

Usłyszeć będzie można sety podopiecznych zarówno kultowych berlińskich wytwórni: Watergate, Ostgut, Bar25, Trapez, Aromamusic, jak i wywodzących się z undergroundowego, ale rozsławionego klubu Ritter Butzke.

W 1500m2 znów pojawią się Red Robin (Watergate/Trapez) i Mario Aureo (Sportclub/Einmaleins). Do składu dołączyły również duety Kotellet&Zadak (Katermukke, Bar25), Kuriose Naturale i Wasted Ruffians (Ritter Butzke) oraz Jan Mir (Aromamusic/ Klakier Records).

Wszystkich łączy jedno – wymagające sety i unikatowa technika mieszania stylów, dzięki czemu znów będzie różnorodnie.
Reprezentanci warszawskiej sceny ogłoszeni zostaną wkrótce.

Kiedy: 29.03 (sobota)
Gdzie: Warszawa, 1500m2 (ul. Solec 18)
Start: godz. 22:00
Wstęp: 25/30 zł

Nie ma więcej wpisów