Po trzech latach od ostatniego autorskiego albumu Perfect Darkness z nową płytą powraca Fink, czyli Fin Greenall brytyjski wokalista, gitarzysta i producent. Podczas trasy promującej swój szósty już krążek Hard Believer artysta odwiedzi Polskę i wystąpi 14 listopada w klubie Stodoła.

Charyzmatyczny muzyk cieszy się w naszym kraju sporą popularnością z powodzeniem wyprzedając koncerty. Nie ma co się dziwić gdyż połączenie bluesowego głosu, przewodniej gitary i przede wszystkim świetnych tekstów nadaje jego występom wyjątkowej ekspresji. Przekonać się można chociażby słuchając koncertowego wydawnictwa z 2012 roku – Wheels Turn Beneath My Feet.

Najnowszy album Fink wydaje pod szyldem własnej wytwórni, wchodzącej w skład Ninja Tune Records, nazwanej R’COUP’D. Nagrany i wyprodukowany w Hollywood krążek promuje singiel o tym samym tytule – Hard Believer. Jak mówi sam artysta, tym razem chcieliśmy pójść głębiej i być bardziej ambitni przy tworzeniu naszej muzyki. Efekt końcowy będzie można zacząć testować 14 lipca, by móc przygotować się do polskiego koncertu.

Bilety w cenie 77 zł dostępne będą od 31.03 od godziny 10:00 na stronie klubu i LiveNation .

Tracklista Hard Believer:

1. Hard Believer
2. Green and the Blue
3. White Flag
4. Pilgrim
5. Two Days Later
6. Shakespeare
7. Truth Begins
8. Looking Too Closely
9. Too Late
10. Keep Falling

Nie ma więcej wpisów