Laura-Mary Carter i Steven Ansell, czyli duet Blood Red Shoes odwiedzi Polskę, dając dwa koncerty. Muzycy wystąpią u nas już na początku przyszłego tygodnia. Pierwszym przystankiem w Polsce będzie Poznań, gdzie zagrają 7 marca w Klubie pod Minogą, dzień później wystąpią w Warszawie w Hydrozagadce.

Rozpoczynająca się właśnie trasa koncertowa promuje najnowsze wydawnictwo zespołu zatytułowane po prostu Blood Red Shoes, którego premiera zapowiedziana jest jeszcze przed koncertami w naszym kraju, dokładniej na 3 marca. W jednym z wywiadów Steven Ansell powiedział, że to najcięższy i najbardziej surowy album w dorobku zespołu. Warto wspomnieć, że płyta powstawała w Berlinie i została wyprodukowana samodzielnie przez Laurę i Stevena.

Przed Blood Red Shoes w roli supportu wystąpi brytyjska grupa The Wytches. Trio tworzone przez trzech muzyków: Kristiana, Gianniego i Dana, powstało w 2011 roku w Brighton. Pomimo krótkiego stażu na scenie muzycy mają już za sobą kilka małych sukcesów takich jak choćby występy przed takimi grupami jak Japandroids czy Metz.

Kiedy: 7.04 (poniedziałek)
Gdzie: Poznań, Pod Minogą (ul. Nowowiejskiego 8)
Start: 19:00
Bilety: 45 zł / 50 zł

Zapisz się na to wydarzenie na facebooku.

Kiedy: 8.04 (wtorek)
Gdzie: Warszawa, Hydrozagadka (ul. 11 listopada 22)
Start: 19:00
Bilety: 45 zł / 50 zł

Zapisz się na to wydarzenie na facebooku.

Nie ma więcej wpisów