Już w piątek, 4 kwietnia w łódzkiej Scenografii wystąpi grupa Mama Selita. Jest to zespół znany z rewelacyjnych występów na żywo i ciekawie brzmiących nagrań.

Grupa łączy w swoich kompozycjach melodyjne riffy i charyzmatyczny wokal, tworząc bezkompromisową, rockową muzykę, którą trudno jednoznacznie zaszufladkować. Zespół ma za sobą kilkaset koncertów w Polsce, a także występy na wielu zagranicznych imprezach, tj. PKO BP London Live na Wembley Arena, Rock for People w Hradec Králové, Zero Gravity w szwajcarskim Laax i Hanna Hanna Art Festival na Słowacji. Po wydaniu bardzo dobrze przyjętego albumu 3, 2, 1… promowanego przez utwór Brudne bomby, zespół wygrał polską edycję konkursu Hard Rock Rising, wywalczył koncert na głównej scenie warszawskich Ursynaliów, dotarł do finału eliminacji do Przystanku Woodstock i półfinału programu Must Be The Music oraz wystąpił na gali wręczenia Nagród Akademii Fonograficznej Fryderyki. W pierwszej połowie tego roku ukaże się nowa płyta Mama Selita, którą zapowiada singiel Na pół.

Support zapewni grupa Magister Ninja, która w swojej twórczości łączy wiele gatunków, m.in. rap, reggae, rock, drum’n’bass. Zespół ma na koncie ponad 100 koncertów w całej Polsce u boku gwiazd sceny rapowej oraz rockowej (Happysad, Peja, Pezet, Kamil Bednarek, Ten Typ Mes, O.S.T.R, Sokół, Kazik i Kult, Maciej Maleńczuk, Elektryczne Gitary i wielu innych). Wystąpili na Festiwalu Targowa Street Film & Music Festiwal oraz wzięli udział w pierwszej edycji programu Must Be The Music. Skład ma na koncie dwie płyty oraz jeden mixtape. Obecnie zespół zajmuje się ukończeniem nagrań na trzecią płytę.

Kiedy: 04.04. (piątek)
Gdzie: Łódź, Klub Scenografia (ul. Zachodnia 81/83)
Start: godz. 19.00
Wstęp: 15/20zł

Nie ma więcej wpisów