Trio Drekoty, po lekkich przetasowaniach osobowych, w zupełnie odświeżonym składzie prezentują całkowicie nowy, pierwszy od czasu debiutu z końca 2012 roku, utwór pt. Spokój. Piosenka jest jednocześnie zapowiedzią nowego materiału, który jak zapowiada zespół, powinien ukazać się na płycie już jesienią tego roku.

Piosenka powstała prawie rok temu, ale dopiero teraz podczas jej nagrywania dotarło do nas jej zupełnie nowe, dosłowne znaczenie – mówi Ola.

Teraz ten niezwykły żeński skład tworzą Ola Rzepka, Natalia Pikuła i Izolda Sorenson. Przy nagraniach nowego singla z dziewczynami współpracował Leszek Biolik, miksem zajął się Marcin Gajko, a za mastering odpowiada Leszek Kamiński. Leszek na czas nagrań stał się w pewnym sensie czwartym członkiem zespołu – opowiada o współpracy z Biolikiem Ola Rzepka. Podzielił się z nami bardzo świeżym spojrzeniem na ten utwór, odcisnął na nim także swoje piętno dogrywając partie gitar i dośpiewując męskie chórki, czyli coś, czego do tej pory w Drekotach jeszcze nie było.

Nie ma więcej wpisów