Jeżeli lubicie taneczne brzmienia na pewno ucieszy Was informacja o występie Oliviera Jonesa, szerzej znanego jako Skream. 11 kwietnia artysta zagra w warszawskim klubie 1500m2.

Każdy szanujący się fan dubstepu powinien znać to nazwisko, bowiem Jones wyrobił sobie w tych środowiskach solidną pozycję. Co więcej uważa się go za pioniera dubstepu i jedno z najgorętszych nazwisk w tej branży. Swoją pozycję zawdzięcza z pewnością ikonie gatunku o pseudonimie Hatcha, którego poznał zaczynając jeszcze jako młody chłopak. Niezwykły talent i ogromna pasja zaowocowały wydaniem w 2006 roku pierwszego albumu Skream!. Pochodzące z niej Midnight Request Line do dziś jest jednym z największych dubstepowych hitów.

Współpraca z Bengą podczas nagrywania płyty doprowadziła do powstania jednego z ważniejszych elektronicznych zespołów, Magnetic Man. W międzyczasie pojawił się drugi długogrający krążek Skreama, którego muzyka zaczęła docierać do coraz szerszego grona odbiorców. Obecnie ma już na sumieniu ogromną ilość singli, remixów, a także koprodukcji z bardzo znanymi muzykami takimi jak: Chromeo, La Roux czy Katy B.

Nie warto zatem długo się zastanawiać. Dajcie się ponieść szalonym bitom, które zaserwuje Wam nie byle kto, bo sam Skream. Koncertowi towarzyszyć będzie There’s something About You EP Release Party. W czerwonej Sali zagrają muzycy spod szyldu Soundbar Records: Mia & Kasp, Adam Zasada, Pirx’n’Perio, Diffriend. Tyle dobrego i to już 11 kwietnia!

Kiedy: 11.04 (piątek)
Gdzie: Warszawa, 1500m2 (ul. Solec 18/20)
Start: 22:00
Wstęp: 30/35/40 PLN

Nie ma więcej wpisów