Red Bull Tour Bus ponownie rusza w trasę po Polsce. Koncertowy autobus gościł już na swoim dachu wielu artystów i dzięki swojej niekonwencjonalnej formie szybko podbił serca fanów dobrej muzyki. Nadchodząca gwiazda, a raczej to, co zaprezentuje, będzie równie niekonwencjonalna, jak sama scena. Wszystko skrojone na drobny rozmiar. Wszystko w XS.

Miasta, które odwiedzi Red Bull Tour Bus nie są jeszcze znane. W głosowaniu bierze udział 12 miast: Białystok, Częstochowa, Gdańsk, Katowice, Kraków, Lublin, Łódź, Olsztyn, Poznań, Rzeszów, Szczecin i Toruń. Połowa z nich z najwyższą liczbą głosów będą tymi szczęśliwymi miastami, które zobaczyć będą mogły projekt Brodka XS.

Brodka XS to trasa Moniki specjalnie przygotowana na autobusowy koncert. Podczas występu będzie można usłyszeć najbardziej znane utwory artystki zaaranżowane na małe instrumenty. Pójdą w ruch małe bębenki, cymbałki, melodyka, grzechotki, zabawki wydające dźwięki i inne cuda. Spodziewać się można wszystkiego, ale jedna rzecz jest pewnikiem – ten występ będzie perełką.

Interesujący występ Brodki poprzedzi równie interesujący występ Krzysztofa Zalewskiego. Jego ostatni album Zelig okazał się świetnie przyjętym wydawnictwem, zarówno przez fanów, jak i krytyków. Rockowo-bluesowe kompozycje zawarte na płycie szybko porwą publiczność, tym bardziej, że Krzysiek sprawdza się świetnie na scenie.

Głosować można tutaj w dniach 8 – 27 kwietnia. Wszyscy, którzy nie załapią się na koncerty w swoich miastach mogą podążać za autobusem do miast pobliskich, bądź posłuchać premierowego występu podczas festiwalu Red Bull Music Academy Weekender 6 czerwca w Warszawie.

Nie ma więcej wpisów