Festiwal Off Plus Camera przyciąga nie tylko ambitnymi filmami, ale też muzyką. Do zagranicznej reprezentacji jednej z części imprezy, Off Sceny, dołączyło właśnie pokaźne grono polskich artystów.

Wraz z takimi gwiazdami jak Flunk czy Peter Broderick wystąpi śmietanka rodzimej muzyki alternatywnej. Będzie można zobaczyć Babu Króla, czyli duet Bajzel + Budyń w rozszerzonym składzie, promujących płytę Baobab. Kolejny Król, 1/2 UL/KR zademonstruje jak debiutancki Nielot wypada w wersji koncertowej. Zespołu L.Stadt chyba nie trzeba przedstawiać, gdyż w ciągu jedenastu lat działalności zdążyli zawojować niejeden festiwal swoją dobrze przygotowanym rockowym koktajlem. Z kolei Patrick The Pan dopiero wkracza na szerokie wody, co z pewnością ułatwią mu opiekuńcze skrzydła Kayaxu.

Ponadto w Krakowie pojawią się trio The And, Baasch, kompozytor muzyki do Płynących Wieżowców, żywiołowi The Natural Born Chillers i Cinemon, Bad Light District, The Silver Owls, Vermones i The Awarians.

Wszystkie koncerty odbędą się w klubie Lizard King między 3 a 10 maja. Na każdy z ośmiu wieczorów przewidziane są trzy występy. Szykuje się intensywny muzyczny tydzień!

Nie ma więcej wpisów