Już 18 kwietnia ukaże się jego czwarty solowy longplay Tego Typa Mesa, zatytułowany Trzeba było zostać dresiarzem.

Album ma być najlżejszą i najbardziej pozytywną produkcją w dorobku uznanego warszawskiego rapera. Tym razem muzyk, zmęczony patosem, stawia na proste historie. Gościnnie na krążku udzielili się m.in. Olaf Deriglasoff, Andrzej Dąbrowski i trębacz – Piotr Schmidt.

Niezwykle ciekawie zapowiada się preorderowe wydanie krążka. Preorder wystartował w drugiej połowie marca, a Ci, którzy to wydanie płyty zamówili, mogą liczyć na niespodzianki. Na stronie alkopoligamia.com. widnieją informacje: Alkopoligamia.com podnosi poprzeczkę: za 39 zł + koszta wysyłki otrzymacie książkę z płytą i plakatem, wraz z dostępem do wersji mp3 w dniu premiery! Wytwórnia wytwarza tylko 5000 egzemplarzy tej limitowanej edycji. To, co przyjdzie do waszych domów tylko przypomina cegłę; wybór felietonów Mesa złożył się na książkę (nie książeczkę, ulotkę czy folder), która jest jednocześnie opakowaniem płyty. Jeśli nie przypasuje wam książka, słuchajcie muzyki. Podstawowa wersja to za mało? Są bonus tracki! Jeśli muzyka nie spełni oczekiwań – zawsze zostaje wam klasyk w postaci „plakatu z gołą babą”, czyli dołączonego zdjęcia zjawiskowej modelki. Tak apetycznej dresiary nie znajdziecie w sztucznych magazynach dla panów.

Najnowszy solowy album Mesa to wydawnicza matrioszka, jakkolwiek się to teraz nie kojarzy. Odpakowujesz jedną warstwę, a tam trzy kolejne – wszystko z szacunku do odbiorców wytwórni Alkopoligamia.com! Warstwa muzyczna to 17 premierowych utworów i dodatkowy, ukryty bonus track. Płyta kompaktowa nie parkuje w zwykłym pudełku – wyjmuje się ją z okładki książki. Wybór felietonów Mesa zamieszczanych regularnie na portalu T-Mobile Music złożył się na ponad 130 stronicową publikację pełną dziwnych pomysłów i szalonych wywodów Typa. Do tej przesyłki wagi ciężkiej (choć lekkiej gatunkowo) dołączony jest plakat z piękną dresiarą! Jak inaczej wydawać album „Trzeba było zostać dresiarzem” jeśli nie z klasycznym plakatem wartym ścian warsztatów samochodowych i stróżówek? Kupując album „Trzeba było zostać dresiarzem” Mesa bezpośrednio od Alkopoligamia.com dostajesz też muzykę w mp3 w dniu premiery. W gratysie! Dużo pracy włożonej w dziesiąte wydawnictwo Alkopoligamia.com dało dużo efektów! Nie przegap edycji specjalnej wytłoczonej i wydrukowanej w limitowanej ilości 5000 sztuk.

Tak prezentuje się tracklista płyty:
1. Trze’a było
2. Ikarusałka
3. Janusz Andrzej Nowak feat. Michał Tomaszczyk
4. Nuda (Na przystawkę, danie główne i deser)
5. Nie skumasz jak to jest feat. Piotr Schmidt
6. Głupia, spięta dresiara
7. As feat. Andrzej Dąbrowski
8. Będę na działce feat. Głośny
9. Loveyourlife
10. Esc feat. Zbigniew Jakubek
11. Co u Żuka?
12. W autobusie z cmentarza
13. Ochroniarz Patryk feat. Skubas
14. Tul petardę feat. Olaf Deriglasoff
15. Ponagla mnie + Auta (spontan)
16. Oni wciąż biegają feat. DJ Eprom
17. Wyjdź z czołgu

Nie ma więcej wpisów