Już w dniach 10-11 maja, w parku im. gen. Józefa Sowińskiego w Warszawie, odbędzie się 8. edycja Warsaw Challenge, czyli Otwartych Mistrzostw Warszawy w tańcu breakdance. W ramach tej imprezy, po raz pierwszy w Polsce, wystąpią The Pharcyde oraz DMX. Polski line-up koncertowy zapewnią m.in. Centrum Strona, Ten Typ Mes, Eldo i Tede. The Pharcyde, Eldo oraz Tede wystąpią pierwszego dnia natomiast pozostali z wymienionych, drugiego. Wstęp na wydarzenie jest bezpłatny. Event startuje o godzinie 14.00. Całą imprezę prowadzić będą Zajcew i Rademenez, a za dekami staną: Plash, Renegade (UK) oraz Jarek Kulik.

DMX to legendarny raper oraz aktor, któremu największą popularność przyniósł album …And Then There Was X z hitowym singlem Party Up (Up in Here). Muzyk nagrywał m.in. z Ice Cubem, Mary J. Blige, Nasem, Eve, Redmanem, The Diplomats czy Jadakissem. Wystąpił również w wielu filmach, m.in. Belly, Romeo musi umrzeć, Mroczna dzielnica czy Od kołyski aż po grób.

The Pharcyde to skład pochodzący z Los Angeles i aktywny na scenie od niemal ćwierćwiecza. Grupa największą popularność zdobyła dzięki swojemu debiutanckiemu albumowi Bizarre Ride II the Pharcyde oraz hitom: Drop, Passin’ Me By czy Runnin’.

Nie ma więcej wpisów