Tobiasz Biliński doskonale jest wszystkim znany jako Coldair. Muzyk właśnie powrócił z trasy koncertowej po Stanach Zjednoczonych, którą udało się zorganizować dzięki crowdfundingowi. Wcześniej Biliński promował swój ostatni krążek Whose Blood na koncertach w Polsce i w Europie.

Projekt jakim jest Coldair ma charakter stricte solowy. Tobiasz sam zajmuje się komponowaniem, pisaniem tekstów, aranżacją oraz produkowaniem większości utworów. Będąc wierny filozofii Do It Yourself zazwyczaj również sam stara się realizować samo nagranie materiału. Koncerty to już zupełnie inna bajka – występuje w wielu różnych konfiguracjach, od solowego setu w towarzystwie komputera i gitary, po występ z kilkuosobową orkiestrą.

Koncert w warszawskich Chmurach będzie pierwszym występem po powrocie z USA na rodzimej ziemi. Jak zapowiada sam Tobiasz podczas występu będzie można usłyszeć stare piosenki w nowych odsłonach oraz zupełnie nowe kompozycje.

Whose Blood to trzeci album Coldair (drugi oficjalnie wydany), a ukazał się on we wrześniu 2013 roku. Wydawnictwo promują dwa single: Sign oraz In The Nether.

Kiedy: 26.04 (sobota)
Gdzie: Warszawa, Chmury (ul. 11 Listopada 22)
Start: 21:00
Wstęp: 15 zł / 20 zł

Zapisz się na to wydarzenie na Facebooku.

Nie ma więcej wpisów