26 kwietnia w krakowskim Prozaku 2.0 zagości przedstawiciel francuskiej sceny techno. Sébastien Devaud, znany bardziej pod pseudonimem Agoria przełamuje istniejące dotychczas stereotypy na temat brzmień elektro z tamtych regionów, inspiracje czerpiąc z setów Jeffa Millsa i kierując swoje zainteresowania muzyczne na scenę Detroit.

Sébastien Devaud wychował się w Valencin, miejscowości w środkowej Francji, znajdującej się w departamencie Isère. Jego pasja do muzyki elektronicznej narodziła się gdy miał 12 lat i w 1988 roku zakupił Big Fun Inner City -płyta ta spowodowała natychmiastową fascynację brzmieniami oscylującymi wokół Detroit techno, Chicago House, Acid House i Belgian New Beat. Wkrótce potem Agoria zaczął sam swoją przygodę z DJ-ingiem, organizując wraz ze swoimi znajomymi własne imprezy.

Dziś Agoria na swoim koncie ma trzy płyty długogrające, niezliczoną ilość EP-ek, remixów i singli oraz soundtrack do filmu Go Fast w reżyserii Luca Bessona. Uwagę międzynarodowej publiczności przykuł serią dwunastocalówek, zatytułowanych La Onzième marche, wydanych w 2002 roku, a przy jego zeszłorocznym hicie Scala bawili się klubowicze z całego świata.

26 kwietnia 2014 w Prozaku 2.0 na pewno czeka nas zabawa do białego rana, szczególnie, że urodziny obchodzić będzie wtedy też rezydent krakowskiego klubu – Discox.

Kiedy: 26.04 (sobota)
Gdzie: Kraków, Prozak 2.0 (Plac Dominikański 6)
Start: 22:00
Wstęp: 25 zł / 30 zł / 35 zł

Nie ma więcej wpisów