Karierę Banks, a dokładnie Jillian Banks, można porównać do Disclosure – podobnie, jak bracia Lawrence, artystka muzyką zajęła się już w wieku nastoletnim, a rozpoznawalność, oprócz charakterystycznej nuty, przyniosła również wyróżniająca się marka. Wszystkie wydawnictwa Banks opatrzone są jej znakiem rozpoznawczym – charakterystycznym logo.

Idąc dalej tym porównaniem, wydanie debiutanckiego albumu, było już tylko kwestią czasu. Po dobrze przyjętych EP-kach (ostatniej London i wcześniejszej – Fall Over) Banks zyskała popularność, a u jej boku pojawiły się wielkie nazwiska. Do największych kolaboracji tej artystki należy współpraca z SOHN, Totally Enormous Extinct Dinosars, czy Lil Silva. Ten ostatni zajął się również produkcją kawałka zwiastującego nowe LP Banks – Goddess.

A propos Goddess. Track opatrzony lyric video, to tytułowy numer oraz jedna z czternastu pozycji na debiutanckiej płycie, która na rynku ukaże się po 9 września. Na albumie, poza nowymi kawałkami znajdzie się również miejsce na starsze, dobrze znane single, jak Warm Water, Brain, czy Change.

Nie ma więcej wpisów