Dla wszystkich tych, którzy z niecierpliwością oczekiwali FreeFormFestival i przyjazdu takich gwiazd jak Trust, Simian Mobile Disco czy Jon Hopkins mam złą informację. Impreza nie odbędzie się w zaplanowanym terminie.

Jak podaje organizator, z przyczyn technicznych i niezależnych od niego, festiwal zostaje przeniesiony na 3-4 października 2014 r. O wszystkich ewentualnych zmianach w line-upie zostaniemy poinformowani w najbliższym czasie, jednak z pewnością pojawią się nowe zagraniczne gwiazdy. Bilety zachowują ważność i będą honorowane w nowym terminie. Zwroty dokonywane będą od wtorku 6 maja.

W ramach rekompensaty osoby, które zakupiły bilet na festiwal będą mogły uczestniczyć w innym wydarzeniu, które 9 maja odbędzie się w klubie Basen i podczas którego wystąpi m.in. Trust. Informację o tym, kto do niego dołączy oraz o sprzedaży biletów na koncert otrzymamy w najbliższy poniedziałek.

Pełna treść oświadczenia:

ZMIANA TERMINU FESTIWALU!
Z przykrością informujemy, że ze względu na nieoczekiwane trudności techniczne, niezależne od organizatora, które pojawiły się w ostatnich dniach, jesteśmy zmuszeni przenieść FreeFormFestival na nowy termin. Festiwal odbędzie się w dniach 3-4 października 2014. O ewentualnych zmianach w line-upie poinformujemy Państwa w ciągu najbliższych 2 tygodni. Będą też nowe zagraniczne gwiazdy, więcej informacji wkrótce.
Nie ma konieczności wymiany biletów – wszystkie dotychczas zakupione bilety jednodniowe i karnety będą honorowane w nowym terminie festiwalu. Osoby, którym nie odpowiada nowy termin mogą dokonać zwrotu biletów w punkcie zakupu od wtorku tj. 6 maja.
Osoby, które zakupiły bilet na festiwal będą mogły uczestniczyć w specjalnym klubowym wydarzeniu z udziałem festiwalowych artystów w tym m.in. Trust, 9 maja w warszawskim klubie BASEN – więcej szczegółów w poniedziałek na http://facebook.com/freeformfestival i http://freeformfestival.pl
Za wszystkie niedogodności przepraszamy,
Good Music Productions

Nie ma więcej wpisów