5 lutego tego roku na fan page’u Boiler Roomu pojawił się post informujący o pojawieniu się tego kultowego projektu w Polsce. Można było się spodziewać, że post ten wywoła ogromne zainteresowanie wśród polskich fanów muzyki elektronicznej. Dziś dowiadujemy się, że Boiler Room zawita do naszego kraju już w maju!

Projekt Boiler Room został zainicjowany w Londynie. Na początku były to transmisje na żywo kameralnych imprez z lokalnymi muzykami. Obecnie jest największą niezależną internetową telewizją muzyczną na świecie. Podczas kilku lat działalności byliśmy świadkami występów takich artystów jak: Thom Yorke, Erykah Badu, James Blake, Nicolas Jaar, Solange i wielu innych.

W ostatnim tygodniu maja Boiler Rom rozpocznie swoją działalność w Polsce. Będą to dwa wieczory, podczas których usłyszymy najciekawszych artystów z Polski.

Już 27 maja w Warszawie odbędzie się pierwszy w Polsce Boiler Room, w którym wystąpią: Jacek Sienkiewicz, PTAKI, SLG i Burn Reynolds.

Dzień później w Krakowie wybrzmią dźwięki drugiej polskiej edycji Boiler Roomu, podczas której usłyszycie następujących artystów: Eltron John, Kuba Sojka, Chino i Daniel Drumz.

Pierwsze dwie edycje Boiler Roomu w Polsce stworzone zostały we współpracy z marką H&M!


Więcej informacji znajdzieciej TUTAJ!

Nie ma więcej wpisów