Kanadyjski electropop trzyma się mocno. Reprezentantów tejże sceny, prosto z Toronto, będzie można zobaczyć niedługo nad Wisłą. Projekt Trust, oprócz Free Form Festivalu, pojawi się również w czerwcu na osobnych koncertach w Krakowie i Poznaniu.

Trust powstał jako wspólny projekt charyzmatycznego wokalisty Roberta Alfonsa i perkusistki zespołu Austra Mayi Postepski. Po wydaniu udanego debiutu TRST zrezygnowała ona jednak z kontynuowania współpracy, skupiając się na macierzystym zespole. Nie przeszkodziło to Alfonsowi wydać w zeszłym roku albumu Joyland w którym skierował się w stronę nieco innej stylistyki. Zafundował fanom lekkie wyjście z mroków pierwszej płyty, wciąż mocno czerpiąc z lat 80.

Dwa poprzednie koncerty w Polsce zostały przyjęte bardzo entuzjastycznie. Z pewnością Robert Alfons nie stracił swojej zdolności uwodzenia głosem, a i nowy materiał daje mu duże pole do popisu. Stąd nadchodzące koncerty powinny być punktem obowiązkowym dla wielbicieli nasyconej emocjami elektroniki.

Kiedy: 4 czerwca (środa)
Gdzie: Kraków, klub Fabryka (ul. Zabłocie 23)
Start: 20:00
Wstęp: 45 zł / 55 zł

Kiedy: 5 czerwca (czwartek)
Gdzie: Poznań, Eskulap (ul. Przybyszewskiego 39)
Start: 20:00
Wstęp: 45 zł / 55zł

Nie ma więcej wpisów