Marc Kinchen wrócił na scenę house po latach nieobecności i odnotowuje niebywałe sukcesy. Po wydaniu kilku kompilacji (m.in Defected presents House Masters: MK) i remiksów oraz wylądowaniu na szczycie UK Top 40 z undergroundowym w założeniu utworem Storm Queen (Look Right Through MK Dub), wydaje kolejne utwory.

Czy nowy przyniesie mu sławę na miarę ikonicznego Push The Feeling On?

W czerwcu oficjalna premiera singla Always (Area10 MK Remix) i ten numer typuję na klubowy hymn lata 2014.

Piosenka Always powstała oryginalnie już w 1992 roku – nagrana w deep-house’owym stylu wraz z Alaną zdobywała parkiety klubów i listy taneczne i brzmiała tak:

W listopadzie 2013 wytwórnia Defected postanowiła odświeżyć potencjał tego nagrania i wypuściła na rynek nowe remixy (NY Stomp Dub, Route 94 Remix Edit), ale dopiero najnowsza przeróbka samego MK odświeża ten klasyk odkrywając jego energię: przycięte wokale, euforyczne brzmienie klawiszy, tzw. piano-heaven.

Włączcie przycisk Play poniżej, a na imprezie poproście DJ-a o Always / Area10 MK Remix. Zrobicie tym przysługę całemu klubowi. Kupcie singla, póki nagranie funkcjonuje w obiegu bardziej undergroundowym. MK keeps house music real.

Nie ma więcej wpisów