Karolina Czarnecka – autorka przebojowej aranżacji utworu Heroin and Cocaine z repertuaru The Tiger Lillies, zbiera wśród internautów fundusze na nakręcenie do niego autorskiego wideoklipu.

Utwór Hera koka hasz LSD został zaprezentowany przez artystkę podczas tegorocznego Przeglądu Piosenki Aktorskiej we Wrocławiu i miejsca podbiła serca wszystkich słuchających, stając się szeroko komentowanym hitem. Studentka III roku Akademii Teatralnej w Warszawie i absolwentka Wydziału Sztuki Lalkarskiej w Białymstoku postanowiła iść za ciosem i stworzyć do utworu teledysk, który byłby zadowalający zarówno pod względem artystycznym jak i merytorycznym. „Nakręcenie autorskiego wideoklipu dałoby mi możliwość podkreślenia i wydobycia sensów mojej interpretacji utworu” – powiedziała Karolina i 15 maja przy pomocy portalu polakpotrafi.pl rozpoczęła zbiórkę środków na jego wykonanie.

Odzew ze strony internautów był naprawdę pozytywny. Niespodziewanie w niecałe 24 godziny od startu akcji zebrana ilość pieniędzy przekroczyła aż dwukrotnie wymagane 8 tysięcy złotych. Zgodnie z obietnicą (zebranie ponad 150% kwoty), Karolina Czarnecka nagra więc również EP-kę, na której znajdzie się między innymi studyjna wersja Hera koka hasz LSD, a dla wszystkich darczyńców przewidziane są dodatkowo nagrody.

W realizację teledysku będą zaangażowani reżyser Maciek Sterło-Orlicki oraz operator Kuba Czerwiński. Już nie mogę doczekać się efektu!

Nie ma więcej wpisów