Czyżby kolejny renesans sukcesów komercyjnych dobrej muzyki tanecznej? Czasy, gdy undergroundowe hymny klubowe wskakiwały do UK Top 10 czy na europejskie listy najlepiej sprzedawanych singli wydawał się być minionym wraz z nastaniem lat dwutysięcznych.

Tymczasem kolejna piosenka wywodząca się z klubów i wydawana przez klubowy label wędruje na szczyt brytyjskiej listy przebojów. Mowa tu o I Wanna Feel Secondcity. 27-latek pochodzący z Chicago, a wychowany w Anglii sprzedał w ubiegłym tygodniu 82.000 kopii singla z house’owym utworem wydanym przez Ministry Of Sound. Wcześniej na szczycie listy lądował Duke Dumont, Storm Queen w remiksie MK oraz Route 94 z My Love.

I Wanna Feel to kombinacja najlepszej tradycji house z Chicago oraz UK garage. Piosenka zawiera sample wokalne z piosenki Toni Braxton You’re Makin’ Me High z 1996 roku, na bazie których zbudowany jest refren ( I wanna feel your heart and soul inside of me). Zapowiada się tzw. future classic, mogący konkurować z MK o miano parkietowego bangera na lato.

Nie ma więcej wpisów