Informacja o tym, że trójka muzyków formacji Queens of the Stone Age zagra DJ set w klubie Basen wieczór przed swoim występie na Orange Warsaw Festival zelektryzowała fanów zespołu. Mikey, Dean i Troy mieli zaprezentować dosyć nietypowy pokaz i stworzyć świetny klimat. Jednak tak szybko, jak wiadomość o DJ secie rozgrzała fanów zespołu, równie szybko pojawiła się informacja, która niestety nie jest dobra.

Planowany występ w warszawskim klubie Basen nie dojdzie do skutku. W oficjalnym komunikacie można przeczytać: W związku z nieprzewidzianymi okolicznościami jesteśmy zmuszeni odwołać DJ set muzyków Queens of the Stone Age. Anulowanie występu jest decyzją managementu i agencji bookingowej zespołu, na którą niestety nie mamy żadnego wpływu. Bilety można od jutra zwracać w miejscu ich zakupu. Wszystkich fanów przepraszamy za niedogodności związane z odwołaniem imprezy.

Szkoda, bo to mógł być naprawdę świetny występ. Pozostaje się jedynie cieszyć, że występ zespołu podczas samego festiwalu nie został odwołany.

Nie ma więcej wpisów