To z pewnością bardzo niemiła informacja dla fanów Pharrella Williamsa w Polsce. Bardzo długo wyczekiwany przez wielu amerykański wokalista nie wystąpi jednak na Festiwalu Pozytywne Wibracje.

Przed chwilą na stronie wydarzenia pojawiła się informacja, iż z przyczyn niezależnych od organizatora główna gwiazda imprezy odwołała swój występ. Co więcej, zaistniała sytuacja wymusiła zmianę daty festiwalu o której dowiemy się nie później niż 30 czerwca. Organizatorzy sprawdzają dostępność pozostałych artystów i starają się o sprowadzenie innej gwiazdy.

Zakupione bilety pozostawiają ważność. O ewentualnych zwrotach informacji zasięgnąć można na stronie Eventim.pl

Poniżej treść oficjalnego komunikatu:

Drodzy Państwo,

Z przykrością informujemy, że z przyczyn od nas niezależnych Pharrell Williams, główna gwiazda tegorocznej czwartej edycji Pozytywne Wibracje Festival, odwołał swój występ w Polsce. Jesteśmy zmuszeni do zakomunikowania tej wiadomości na dwa tygodnie przed planowanym wydarzeniem na stadionie Pepsi Arena w Warszawie. W związku z zaistniałą sytuacją planujemy przełożenie festiwalu na późniejszy termin. Sprawdzamy dostępność pozostałych artystów, postaramy się także o kolejną gwiazdę festiwalu. Zrobimy wszystko co w naszej mocy żeby poinformować Państwa o nowej dacie oraz ewentualnych zmianach w line-upie jak najszybciej. Nastąpi to nie później niż do 30 czerwca br.

Zapewniamy, że od dnia ogłoszenia nowej daty festiwalu wszyscy posiadacze biletów wraz z dowodem transakcji będą mieli prawo do otrzymania zwrotu pieniędzy w miejscu, w którym dokonali zakupu. Więcej informacji na temat zasad zwrotów znajduje się na stronie Eventim.pl.

Wyrażamy głęboki żal z powodu zaistniałej sytuacji. Liczymy na to, że zobaczymy się w tym roku na naszym festiwalu.

Nie ma więcej wpisów