Tym, którym nie uda się dostać w sobotni wieczór na Stadion Narodowy na otarcie łez polecamy zajrzeć na Chłodną 25. Co prawda występów wielkich gwiazd tego wieczoru nie będzie, ale z całą pewnością warto pojawić się dla dwóch młodych, obiecujących kapel.

14 czerwca na scenie Klubokawiarni Chłodna pojawi się m.in Szezlong. Poznańska grupa, której debiutancki krążek Learned helplessness ukazał się jesienią zeszłego roku. Kilka miesięcy temu przetasowali skład i teraz dają energetyczne koncerty jako trio. Jak sami mówią, grają tak, że światu grozi zagłada poprzez klasyczne gitarowe El Dorado. Będzie dużo riffów i melodyjnego grania.

Drugim składem tego wieczoru będzie zespół TOTEMY, będący efektem wspólnej miłości Wojtka i Mateusza do ładnych melodii, piosenek ogniskowych, bigbitu, tweepopu i indie rocka. Początkowo byli duetem, ale rozszerzyli instrumentarium o perkusję, za którą zasiada Piotrka. Totemy Stawiają na chwytliwe i melodyjne piosenki. Na początku lipca 2013 ukazał się debiutancki singiel zespołu – Nad zalewem , którym szybko podbili serca słuchaczy, a teraz przymierzają się do wydania pierwszej płyty.

Kiedy: 14 czerwca (sobota)
Gdzie: Warszawa, Klubokawiarnia Chłodna (ul. Chłodna 25)
Start: 21:30
Wstęp: 15 zł/10 zł lista osób zapisanych
Zapisz się na to wydarzenie na Facebooku.

Nie ma więcej wpisów