Festiwal Tauron Nowa Muzyka już powoli zamyka swój line up, ale jeszcze znalazło się miejsce dla wielkich nazwisk – polskich, jak i zagranicznych artystów.

Miłą niespodzianką jest pojawienie się duetu Skalpel, który w tym roku powrócił z nowym albumem. Marcin Cichy i Igor Pudło zagoszczą więc tego lata, aż na dwóch festiwalach, gdyż z końcem lipca zasilą również Audioriverowy rozkład jazdy. Ich obecność na TNM to też wzmocnienie szeregów ekipy od Ninja Tune, której reprezentantką jest już Kelis.

Konotacje z tym labelem ma również kolejna ogłoszona właśnie gwiazda – Daren J. Cunningham aka Actress, którego show powinno stanowić prawdziwą gratkę dla wielbicieli eksperymentalnej elektroniki.

W ogłoszeniach pojawili się również: Gui Boratto, Bilal oraz Mooryc. Dużym wydarzeniem może być reprezentacja wytwórni U Know Me Records, która pod hasłem Showcase U Know Me Records SOUNDSYSTEM wystąpi w bardzo mocnym składzie: Night Marks Electric Trio + Paulina Przybysz, WODOWOROK (Daniel Drumz & Teielte), Sonar Soul, Buszkers, Daniel Drumz, Groh, Mr Krime, Spisek Jednego + Rymek (Łona i Webber).

Nie ma więcej wpisów