Tegoroczne lato pełne jest w Polsce muzycznych atrakcji. Trójmiasto ze swoją niebywałą energią i tradycją muzyczną zawsze wpisywało się w poczet najciekawszych, koniecznych do odwiedzenia miejsc. Nie inaczej jest i w tym roku: dopiszcie Sopot do koncertowo-muzycznej listy must-see. Specjalnym powodem są bowiem wydarzenia w Zatoce Sztuki: koncerty, występy muzyczne, imprezy z kręgu house & techno.

Zatoka Sztuki jest unikalną przestrzenią dedykowaną kulturze, sztuce i rozrywce usytuowaną na sopockiej plaży – z widokiem na molo i zatokę. Główną zaletą miejsca jest dostęp do morza oraz elegancka infrastruktura i program artystyczny których nie powstydziłyby się inne europejskie, śródziemnomorskie kurorty.

Po sukcesie zeszłorocznych działań – mamy ciekawe zapowiedzi kolejnego letniego sezonu. Plażowy klub na dachu oraz scenę opanują w tym roku krajowe i zagraniczne gwiazdy:

10.07 BRODKA
12.07 BOB SINCLAR
24.07 SMOLIK
26.07 JESSIE WARE
31.07 NOSOWSKA
1.08 LULU JAMES
14.08 DAWID PODSIADŁO

Oprócz powyższych headlinerów, usłyszycie też bardzo szerokie spektrum wykonawców i DJ-ów związanych ze sceną klubową, takich jak: Seb Skalski, AM2PM, Catz’n’Dogz, Sascha Funke, DJ Glasse.

Bukujcie wyjazd do Sopotu, rezerwujcie bilety do Zatoki Sztuki – startuje wyjątkowe muzyczne lato.

Nie ma więcej wpisów