Jeśli nowy materiał KAMP! również i wam narobił dużego apetytu, przez co z niecierpliwością oczekujecie drugiego albumu chłopaków, jest coś co może ukoić tę niecierpliwość. Wczoraj odbyła się premiera EP-ki Perkal Prince of Livia, czyli solowego projektu Tomka Szpaderskiego, wokalisty łódzko-wrocławskiej formacji KAMP!.

Cztery utwory, które składają się na całość wydawnictwa, ukazały się tradycyjnie pod szyldem Brennnessel. Tomek podkreśla, że są to kawałki, które powstawały w jego ulubionych miejscach, a także wiążą się z pozytywnymi wakacyjnymi wspomnieniami i emocjami. Wszystko to było ważniejsze od muzycznych inspiracji do których się odnosił. Kompozycje bardzo przypominają dotychczasowe dokonania zespołu KAMP!. Muzykowi idealnie udało się przemycić dawkę letnich, optymistycznych brzmień.

Materiałowi towarzyszy także klip stworzony do kawałka Perkal pt. 1. Za jego realizację odpowiedzialny Jakub Hader, młody artysta zajmujący się projektowaniem wizualnym i sztuką generatywną, a także założyciel grupy Precyzja. Wspomniany klip z założenia przypominać miał bardziej wizualizację, niż standardowy teledysk muzyczny. Wyodrębnione zostały elementy muzyczne i dla każdej z pięciu ścieżek stworzony został motyw graficzny, reagujący do muzyki.

Całej EP-ki możecie posłuchać tutaj.

Nie ma więcej wpisów