O tym, że życie lubi płatać figle doskonale przekonali się właśnie organizatorzy trwającego już od kilku dni Open’era.  Swój koncert odwołać musieli The Dumplings, którzy mieli wystąpić ostatniego dnia festiwalu na scenie HERE&NOW. Jak napisali na swoim fanpage’u, jest to spowodowane pobytem wokalistki w szpitalu. Miejmy zatem nadzieję, że nie jest to nic poważnego i już niebawem (ich następny koncert ma się odbyć 13 lipca w Katowicach) znowu usłyszymy ich na żywo.

Na szczęście organizatorom udało się znaleźć godne zastępstwo – w Gdyni wystąpią bowiem domowe melodie. Możemy być pewni, że muzycy dadzą z siebie wszystko i stworzą niesamowity nastrój. W końcu nie bez powodu wybór padł akurat na nich – podczas ubiegłorocznej edycji Open’era zagrali klimatyczny, długo wspominany koncert, który zebrał naprawdę imponującą publiczność. Przypomnijmy, że na tej samej scenie po domowych melodiach wystąpi jeszcze Pusha-T i zespół Bastille.

Tegoroczna odsłona Open’era chyli się już ku końcowi, trzymajmy więc kciuki, żeby ten ostatni dzień odbył się bez zbędnych zawirowań. W wolnym czasie między koncertami zachęcamy do przeczytania naszych relacji z minionych dni (dzień 1, dzień 2).

Nie ma więcej wpisów